درباره ما

🌎گروه  خدمات آنلاین متشکل از تیم های تخصصی لوازم خانگی است که سالها در زمینه خدمات پس از فروش، تولید و برنامه ریزی، طراحی و مهندسی و توسعه و ارتقاء محصول، تامین و بازرگانی داخلی و خارجی قطعات و محصولات لوازم خانگی صاحب سابقه و تجربه می باشند. این شرکت از طریق راه اندازی پرتال جامع لوازم خانگی، به تولید کنندگان، وارد کنندگان، نمایندگان خدمات پس از فروش و تعمیرکاران و مشتریان نهایی ارائه خدمت می کند. تخصص ما لوازم خانگی است. صورت مساله های سخت خود را به ما بسپارید.
 

◀️•  اگر تولید کننده لوازم خانگی هستید
✔️ارائه خدمات جامع پس از فروش (خدمات مشتریان)

تیم ما می تواند بر حسب نیاز شما، صفر تا صد خدمات شرکت شما به مشتریانتان را در سازمان شما در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا و راه اندازی نماید. همچنین شما می توانید کلیه امور خدمات مشتریان یا بخش هایی از آن را به ما برون سپاری کنید.
1-  اجرای کال سنتر و راه اندازی Voip در سازمان شما یا برون سپاری آن به ما
2-  راه اندازی بهترین نرم افزار خدمات پس از فروش در سازمان شما (نرم افزار، در اختیار گذاشتن بانک اطلاعاتی نمایندگان خدمات پس از فروش متناسب با نیاز در هر استان، راه اندازی سرور و زیرساخت ها)
3-  چنانچه مایل به خرید نرم افزار نیستید، می توانید از خدمات نرم افزار استفاده کنید و بدون خرید نرم افزار و هزینه کرد زیرساخت های راه اندازی سرور و ... ، از سرویس آنلاین و تحت شبکه نرم افزار خدمات مشتریان استفاده کنید.با این روش با کمترین هزینه، بطور کامل، قادر خواهید بود از تمام امکانات نرم افزار، صرفا با اتصال به شبکه اینترنت استفاده کنید و تماس های مشتریان، اعلام خرابی ها، عملکرد نمایندگان، فروش قطعات، گزارشهای دوره ای، موقعیت مکانی نمایندگان، هپی کال، میزان خرابی ها و نوخرابی ها و .. را رصد و مدیریت کنید.
4-  تمام فرآیندهای واحد خدمات پس از فروش را مطابق بهینه ترین و آخرین فرآیندهای روز دنیا از ما بخواهید. با گزارشات دقیق آماری، عیوب محصول را شناسایی کرده و اقدام اصلاحی مرتبط با آن را در فرآیندهای پیشین انجام دهید.
 

✔️ارائه خدمات جامع برنامه ریزی تولید و پیش بینی فروش و تحقیقات بازار
مزیت محصولات شما در مقایسه با رقبا چیست؟ در کدام کالاها فرصت فروش بهتری خواهید داشت؟ در کدام مناطق جغرافیایی می توانید فروش بهتری داشته باشید؟ کدامیک از ویژگی های محصولتان را باید پر رنگ تر به مشتریان انعکاس دهید؟ بهترین راه توسعه محصول برای شما کدام است؟ از کدامیک از فرصت های داخلی یا خارجی می توانید بهره ببرید؟  اینها سوالاتی است که تیم ما در کنار سازمان شما به آن پاسخ خواهد داد.
پیش بینی فروش، برنامه ریزی تولید MPS، برنامه ریزی تامین MRP ، برنامه ریزی فروش، از جمله مواردی است که طبق آخرین متدهای کار شده در صنایع لوازم خانگی به شما ارائه خواهد شد. نیازی به سعی و خطا نیست و بلافاصله می توانید برنامه ریزی ها را در اختیار بگیرید و سازمان خود را پایش کنید و به ارتقاء سازمان خود بیاندیشید و برنامه ریزی کنید.
 
 

✔️ارائه خدمات جامع بازرگانی
اگر به فکر توسعه محصولات خود هستید، گزینه های طراحی و ساخت محصول، OEM، واردات محصول را پیش روی خود خواهید داشت. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. از کدام کشور کدام کالا یا قطعات SKD یا CKD را به چه روشی وارد کنید. با کدام کارخانه های داخلی OEM کنید، کدام محصولات را با کدام تیم های طراحی و سازندگان ماشین آلات یا قالب پیش ببرید. ارائه مشاوره یا اجرای صفر تا صد آن را به ما بسپارید.
 
 

✔️بهبود خط تولید و ارتقاء کیفیت
اگر تولید کننده لوازم خانگی هستید، موارد زیادی در خط تولید یا مونتاژ شما وجود دارد که با اقدام اصلاحی و بهبود آن ها می توانید بهای تمام شده محصول خود را کاهش دهید. ما بهترین مشاوران داخلی و خارجی را در اختیار شما می گذاریم، ارائه خدمات ما به مشاوره محدود نمی شود و اجرای آن را نیز بر عهده می گیریم. افزایش گرید انرژی محصولاتتان را به ما بسپارید.
 

◀️•  اگر وارد کننده لوازم خانگی هستید
می توانید کلیه امور مربوط به خدمات مشتریان محصولتان را به ما برون سپاری کنید. ما کلیه امور کال سنتر، نرم افزار، نمایندگان و ... را برای شما انجام می دهیم. از طریق شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش، محصول شما را تبلیغ می کنیم.

◀️•  اگر مصرف کننده لوازم خانگی هستید
چنانچه قصد خرید محصولی را دارید، می توانید از طریق پرتال جامع ما وارد شوید. ما بهترین کالا را متناسب با قیمت مد نظر شما به شما معرفی می کنیم. مقایسه ویژگی های فنی همیشه مشتریان را سر در گم می کند. تیم متخصص ما از طریق پرتال جامع لوازم خانگی، اطلاعات لازم جهت بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار می دهند. قطعات یدکی را مستقیما از پرتال خریداری کنید.